Autobusi përplaset me murin mbrojtës në afërsi të sheshi Skënderbeu

Një autobus i Ndërmarrjes Qarkullimi Publik është aksidentuar në afërsi të Q.T “Mavrovasja”. Autobusi ka humbur kontrollin dhe është përplasur me ndarësen e rrugëve.

Në vendin e ngjarjes tashmë është prezent edhe policia.

Pritet së shpejti detaje lidhur me aksidentin.


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu