Azemi e bën veprimin e papritur nga jashtë për Albën

Ish banori i ‘Big Brother VIP Kosova’ Azem Gagica sa ishte brenda shtëpisë me të famshme në vend kishte shprehur pëlqim për Albën. Mesa duket ai po qëndron mbase faljeve qe i ka thënë.

Alba është në nominim, dhe Azemi po e përkrahë nga jashtë.

Ai ka publikuar një story ku shihen bashkë me Albën duke i shijuar momentet brenda shtëpisë./Kosovarja/

FOTO


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu