Azemi i thotë Albës se “e pret jashtë, bashkë me Vesën për Vitin e Ri”, ky ishte reagimi i saj

Ish-konkurrenti i Big Brother VIP Kosova, Azemi ka dhënë mendimet e tij mbi banorët aktualë të kastit përmes një video materiali të transmetuar gjatë spektaklit të sotëm ‘Prime’.

Pas këtij materiali, Azemi ka pasur një komunikim me banorët brenda, përfshirë Albën, për të cilën kishte një urim.

“Alba të presim, unë dhe Jona e Vesa për Vitin e Ri”, i ka thënë Azemi, Albës, derisa kjo e fundit ia ka kthyer duke i dërguar puthje.


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu