Aziri: “BDI-ja dhe LEN-i e admirojnë ASh-në për bashkëpunim

Nënkryetari i ASH-së, Elmi Aziri thotë se BDI dhe LEN-i janë duke e admiruar dhe xhelozuar ASh-në, për faktin se kjo e fundit është para një vendimi të rëndësishëm – të shkojë e vetme, me opozitën apo me pushtetin në zgjedhjet e majit.

Aziri në ClickPlus tregoi arsyen.

“Edhe BDI edhe opozita (LEN) që publikisht kanë shpresa se kanë gatishmëri për bashkëpunim me ASH. Shpesh herë admirimi i tepruar dhe xhelozia mund të shkaktojnë dëm”, tha Aziri./TV21


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu