Bajram Begaj për një vizitë zyrtare në Kosovë

Presidenti i Shqipërisë, Bajram Begaj, po arrin sot për një vizitë zyrtare në Kosovë, me rastin e fillimit të mandatit të tij, njofton portali Kossev.info, transmeton InfoShqip.

Është bërë e ditur se presidentja e Kosovës Vjosa Osmani do të takohet me Begajn, si dhe një konferencë e përbashkët për media.

Policia e Kosovës njoftoi se do të ketë ndërprerje të përkohshme të qarkullimit në segmente të caktuara në intervale më të shkurtra kohore./InfoShqip.com


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu