Barcelona nxjerr në shitje Griezmann, zbuloni se cili gjigant po e rrëmben lojtarin

Barcelona ka vendosur ta shesë Antoine Griezmann në merkaton e verës. Në Camp Nou priten të ndodhin ndryshime të mëdha në verë dhe Antoine Griezmann sipas të gjitha gjasave do të largohet.

Griezmann nuk ka arritur të bind aspak te Barcelona dhe Blaugranët i kanë vendosur një çmim prej 50 milionë eurove.

Portali spanjoll OKDiario, raporton se interesim për Griezmann ka shfaqur Manchester United dhe PSG.

Barcelona ka vendosur ta shesë Antoine Griezmann në merkaton e verës. Në Camp Nou priten të ndodhin ndryshime të mëdha në verë dhe Antoine Griezmann sipas të gjitha gjasave do të largohet.

Griezmann nuk ka arritur të bind aspak te Barcelona dhe Blaugranët i kanë vendosur një çmim prej 50 milionë eurove.


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu