“BBV” e dha sinjalin e parë! Kur fillon edicioni i tretë

“Big Brother Vip Albania 3” e dha sinjalin e parë. Faqja zyrtare e këtij programi në Instagram sapo ka njoftuar se formati do të fillojë në 2024. Pra jo si vitin e shkuar në mes të muajit dhjetor, por me të hyrë në vitin e ri.

Ky është sinjali i vetëm teksa nuk është bërë me dije asnjë detaj tjetër, as muaji dhe aq më pak data.

Për këto na duhet të presim edhe pak.


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu