“Berishian deri në vdekje”, Stresi thumbon Luizin: Shumë e lehtë të shitesh sot

Paraditen e kësaj të premteje, dy ditë para zgjedhjeve, këngëtari i njohur Stresi ka publikuar një foto të 25 viteve më parë ku shfaqet fëmijë, krah Berishës, ndërsa thekson se u qëndron bindjeve të tij politike deri në vdekje.

“Berishian deri në vdekje, besnik deri në fund të idealeve dhe bindjeve të mia personale. Është shumë e të shitesh në ditët e sotit”, shkruan ai.

Ky mesazh interpretohet si mesazh pë fituesin e Big Brother 2 Albania, Luiz Ejlli, i cili sapo doli nga shtëpia vip, shprehu publikisht mbështje ndaj kandidatit të PS-së në Shkodër Benet Beci, edhe pse në Big Brother ka shprehur hapur se mbështeste Berishën.


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu