Bilall Kasami pritet masovikisht në Poroj të Tetovës (FOTO)

Kryetari i Lëvizjes BESA, Bilall Kasami sonte vizitoi fshatin Poroj, ku u prit masovikisht dhe ngrohtësisht nga banorët e këtij fshati.

Kryetari, Kasami bashkëbisedoi me banorët, ku u tregoi situatën aktuale politike dhe dëgjoi problematikat me të cilat përballet çdo ditë fshati Poroj.

Foto:

data-full-width-responsive="true">

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu