Blerim Destani i martuar dhe baba i binjakëve

Blerim Destani është një artist jeta e të cilit nuk diskutohet edhe aq. Kjo sepse ai ka arritur që privatësinë ta mbaj larg syrit të mediave, shkruan nzoom.biz.

Por, n’ZOOM mësoi nga burime të sigurta që krejt kjo e paska një arsye të fortë.

Aktori i mirënjohur nga Tetova qenka martuar me një grua po ashtu nga ky qytet e nga ajo dashuri ka binjakë, pra një djalë dhe një vajzë.

Pra, një lajm jo i mirë për vajzat që e kanë dëshiruar që Blerimi të jetë akoma beqar.


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu