Blero i befasoi të gjithë pas daljes nga Big Brother, mbështet publikisht këtë banor dhe askush se priste

Blero është një personazh shumë i njohur dhe i dashur për publikun. Ai ishte pjesë e Big Brother VIP Kosova, përvojë të cilën e la pas.

Blero vazhdimisht ka qenë i shoqëruar me Blerandon.

E sot ai edhe pas daljes nga Big Brother e ka mbështetur atë./ORAinfo/

FOTO


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu