Bleu një valixhe në ankand për 180 euro por ajo se çfarë gjeti brenda duket se kushton më shumë se vetë vlera e saj (VIDEO)

Darik i pëlqen të vizitojë ankandet dhe të blejë gjërat e humbura që shiten aty, andaj ai së fundmi ka blerë një valixhe për 180 euro.

Kur e hapi valixhen ai gjeti diçka që e lumturoi shumë, dhe reagimin e tij e ndau me anë të një videoje në TikTok e cila ka mbledhur rreth 360 mijë shikime, transmeton Telegrafi.

Bastisjet në veri, Banjska ka ndryshuar shumëçkaKurti përmbledh vizitën në Davos, përmend edhe takimin me O’Brien: Vlerësoi matur…Tensione brenda kabinetit ushtarak të Izraelit, çfarë fshehu Netanyahu për qëllimet ush…QMK: Qytetarët duhet të përgatiten për reshje të dendura borePeci në Berlin prezantoi politikat bujqësore në takimin mes vendeve të BE-së dhe Ballka…

Brenda saj gjendeshin një iPad, një grumbull veshjesh, një portofol Louis Vuitton, një çantë Prada, dhe një orë Gucci.

Shumë përdorues u tronditën nga fakti që aeroportet ofrojnë valixhet e humbura në ankande pa kërkuar më parë pronarët.

Nga videoja duket se Darik i ka kthyer shumëfish paratë e investuara në blerjen e valixhes. /Telegrafi/

VIDEO

@abandonedexplosquad I bought a rich person’s abandoned suitcase and you won’t believe what I found inside!!! #abandoned #suitcase #lostluggage #unclaimedbaggage #whatsinside #whatsinmybag #rich #gucci #louisvuitton #prada #travel #traveltiktok #cold ♬ original sound – Darick


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu