Bomba, municion luftarak dhe tela, policia e Kosovës sekuestron mjete të rrezikshme në veri të Mitrovicës

Policia e Kosovës ka njoftuar se në veri, në Mitrovicë janë sekuestruar mjete të rrezikshme që do të mund të përdoreshin për sulme ndaj Policisë.

Sipas Policisë me këtë mjete do të mund të rrezikohej jeta e policëve dhe qytetarëve në veri.

“Policia e Kosovës në Mitrovicë veri sekuestron mjete të rrezikshme që do të mund të përdoreshin për sulme ndaj Policisë duke rrezikuar jetën e policëve dhe qytetarëve”, thuhet në njoftim.


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu