Buffon i fokusuar në dy vitet e fundit

Gianluigi Buffon ka thënë se nuk e di se çfarë do të bëjë pas përfundimit të karrierës.

Buffon tregon se është i fokusuar dy vitet e fundit të karrierës së tij.

“Tani për tani jam i fokusuar në dy vitet e fundit të karrierës time”.

“Do të ketë kohë që të vlerësoj të ardhmen, mundësitë e reja dhe iniciativa të reja”, është shprehur Buffon. /Albeu.com


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu