Bujar Osmani dhe Arben Taravari në përballjen e parë televizive

Të enjten me fillim nga ora 21:30 në TV21 do të mbahet debati i parë presdencial mes dy kandidatëve shqiptarë, Bujar Osmanit nga Fronti Europian dhe Arben Taravarit nga VLEN.

E ndjekim bashkë, kush ka prezantim më të mirë dhe kush e fiton DEBATIN?


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu