Çfarë bëri Bora Zemani që çmendet rrjeti dhe “shpërthen” në komente

Bora Zemani në emisionin “Përputhën”, shfaqet me një fustan të zi tejet elegant. Fustani i moderatorës, ka ditë që po qarkullon në tregun online për vetëm 15-euro.

Kujtojmë se Bora Zemani, njihet për veshjen e saj plot stil dhe trendi me kohë. Për Borën, duket se nuk ka dhe aq rëndësi çmimi.


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu