Çfarë do të thotë Kiara? Luizi shfaqet më i afërt se kurrë me vajzën në koncert

Nga koncertet e Luiz Ejllit kemi para gjithmonë çudira. Fansat e tij janë nga më të zjarrtët dhe shpeshherë situata dalin jashtë kontrollit.

Por këtë herë, me dëshirën e plotë të Luizit, një vajzë është ngjitur në skenë duke këngëtar të dy të përqafuar dhe mjaft të afërt këngën “Pash dy sytë”

“Po nuk dite të këndosh ulu poshtë”, dëgjohet t’i thotë ai, duke u surprizuar më pas nga zëri i saj.

Tani të gjithë kanë një pyetje në mendje: Çfarë do të thotë Kiara për këto pamje? /albeu


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu