Çfarë e lidhte Behgjet Pacollin me burrin e Liridonës? Gazetarja e njohur zbardh detaje të reja dhe ngre dyshime të forta

Gazetarja nga Kosova Leonora Kukaj tregoi në një intervistë për Euronews Albania detaje nga lidhja që Naim Museli kishte me ish-presidentin e Kosovës, Behgjet Pacolli.

Ajo u shpreh se vetë Pacolli në një intervistë për gazetën Nacionale ka hedhur poshtë cdo aludim për një lidhje përtej asaj si këshilltar i tij me Naim Murselin.

“Është folur nëpër media për lidhjen mes Naim Murselit dhe Pacollit. Kemi pasur edhe një intervistë me Pacollin, por ai ka mohuar që mund të ketë diçka mes tij dhe Murselit veçse faktin që Naim Murseli ka qenë këshilltar i tij. Është përfolur në mënyrë jozyrtare për një lidhje pak më shumë mes Naim Murselit dhe Behgjet Pacollit”, tha gazetarja.


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu