Çfarë ndodh kur gjyqtari merr pulën e huaj?! (VIDEO)

Kur një gjyqtar merr pulën e pjekur pa pyetur dhe nuk e paguan, shkakton probleme marramendëse në fshat! Ai ndryshon vendimet dhe kanunin në bazë të interesave për ta shpëtuar pengun e tij.

Projekti i ri i TVM2 nën regjinë e Musa Isufit dhe skenar nga Shkëlqim Islami, produksioni Seven Image me producent Driton Ramadani dhe producent ekzekutiv Sefedin Shabani dhe Xhulian Shabani!

Video:


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu