Çfarë ndodhi? Luiz Ejlli përfundon në spital

Luiz Ejlli ka shqetësuar fansat ditën e sotme pasi nuk ka qenë aspak aktiv në rrjetet sociale dhe kjo nuk ndodh shpesh.

Por këngëtari ka ndarë pak minuta më parë një video në InstaStory nga shtrati i Spitalit Amerikan, duke treguar se gjendja e tij shëndetësore nuk është e mirë.

“Meqë kam bërë mungesë në Instagram, se nuk jam mirë. Po ju përshendës këtu nga Amerikani, me këto dy ëngjëjt mbrojtës. Që nuk më kanë lënë vetëm asnjë sekond”, thotë Luizi krah videos me infermieret.


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu