Çfarë po ndodh me çiftin? Luizi ia thotë në sy Kiarës: Ka 2-3 gjëra që nuk i duroj dot te ti

Gjatë ditës së djeshme ka pasur disa debate mes Luiz Ejllit dhe Kiara Titos, të cilët kanë vendosur që të sqarohen teksa janë ulur për të fjetur.

Këngëtari i tha partneres së tij se ka ‘2-3 gjëra që nuk i pranon tek ajo’, por që do ia thotë pasi të dalin nga shtëpia më e famshme në Shqipëri.

Teksa Kiara tentoi ta pyeste se për çfarë bëhet fjalë, Luizi tha se janë disa gjëra që do ia thotë vetëm asaj dhe që do i sqarojnë pa asnjë problem.

Luizi: Ka 2-3 gjëra që unë nuk i pranoj te ti, që i ke ti.

Kiara: Mi thuaj cilat janë.

Kiara: Që nuk i duron dot. Ça qenkan këto që nuk i thua.

Luizi: Unë nuk i duroj se më krijojnë problem mua, në sensin në atë që dua me pas me ty, mua më krijojnë problem.

Kiara: Po qenka problem shumë i madh.

Luizi: Nuk është fare, se janë komplet gjëra që sqarohen. Që ti i bën shpesh dhe pa vetëdije.

Kiara: Në lidhje me karakterin.

Luizi: Po, i bën pa vetëdije.

Kiara: Që jam si e ftohtë.

Luizi: Nuk do të them. Janë gjëra që dua ti flas vetëm me ty. As nuk do mërzitesh as ti dhe as unë, jam i bindur 2000 për qind që ke me i kuptuar dhe do i pranosh, se të njoh. Kur të dalim jashtë do ti them.


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu