Çfarë po ndodhë me çiftin? Kiara largon unazën e martesës nga gishti pak para lindjes së vajzës

Kiara Tito dhe Luiz Ejlli u njoftuan brenda Big Brother ndërsa tashmë janë në pritje të fëmijës së tyre të parë.

Ata shumë shpejt do të bëhen me një vajzë që të dy mezi e presin.

Kiara ka shtuar goxha kile në shtatzëni sa nuk po i bën as unaza e marteses më.

Ajo ka oublikuar një foto duke shkruar se kjo është arsyeja në mënyrë që të mos keqkuptohet kur ta shohin pa unazë të marteses

‘Nuk me ben me se me jane enjtur gishtat, keshtu qe mos fillone me drama’ ka shkruajtur ajo krahas fotos ku tregon gishtat e enjtur./InfoKosova/

FOTO


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu