Çorapet e Kamala Harris “çmendin” rrjetin, 10 milionë klikime për disa orë

Ditën e nesërme, Kamala Harris do të betohet si zëvendëspresidente e SHBA-së. Përveç kësaj ngjarje të rëndësishme vendin kryesor në internet e kanë zënë dhe çorapet e saj.

Një video postuar nga mbesa e Kamalës, Meeena, teksa ajo shihet duke i dhënë karamele me shije pjeshke ka marrë miliona klikime.

Sipas Neë York Post, kjo video është parë mbi 10 milion herë dhe është komentuar për shkak të çorapeve që Harris mban veshur.

Theksojmë që Joe Biden dhe Kamala Harris do të betohen më 20 janar, Biden për president dhe Kamala për zëvendëspresidente.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Meena Harris (@meena)

data-full-width-responsive="true">

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu