CR7 mundohet të fshihet, milanezët e rrethojnë

Ka çmendur adhuruesit e tij dhe fotografët profesionistë; CR7 është filmuar ditën e diel në Milano, teksa shoqëronte të fejuarën e tij, Georgina Rodriguez, për shopping në rrugën e famshme “Montenapoleone”.

Ylli portugez është munduar të fshehë pamjen e tij, por pa sukses, me tifozët që e kanë rrethuar menjëherë dhe me njërin prej tyre që i ka thënë: “Eja te Milan”.

VIDEO:

Accompagnamento#CR7#CristianoRonaldo#⚽️calcio#Milano#az Service security #milano

A post shared by Adrian Adrian (@adrianadrian5479) on

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here