Datat dhe orari i ndeshjeve të fazës së grupeve në Ligën e Kampionëve

Skuadra që do të marrin pjesë në Ligën e Kampionëve tashmë kanë mësuar orarin e ndeshjeve në fazën e grupeve.

32 skuadrat e ndara në tetë grupe do të synojnë të fitojnë trofeun më prestigjioz në Evropë për klube.

Ndeshja e parë do të jetë ajo në mes të Ajax dhe Angers që luhet më 7 shtator.

Sikurse jemi mësuar në vitet e fundit, do të jenë dy orare ndeshjesh në këtë fazë. Disa ekipe luajnë nga ora 18:45, kurse disa të tjera në 21:00.

Kjo fazë e garës do të përfundojë më 1 nëntor, e më poshtë mund të shikoni orarin e plotë.


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu