Dauti: Taravari është ish kryetari i Aleancës për Shqiptarët, ai iku edhe nga kuvendi edhe nga kongresi

Deputetja e Aleancës për Shqiptarët, Ilire Dauti njëherit nënkryetare e kësaj partie ka theksuar se Arben Taravari është një ish kryetarë i Aleancës për Shqiptarët pasi iku nga kuvendi i partisë së tij dhe po ashtu iku edhe nga kongresi i partisë që drejton dhe pa dyshim shkarkimi ishte i pashmangshëm, shkruan Top24


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu