Dedikuar dashurisë: Një nga “kamerat e fshehta” më fantastike të të gjitha kohërave (VIDEO)

Shfaqja popullore e tipit “Kamera e fshehtë”, ka tërhequr gjithmonë vëmendjen e shikuesve.

Daily Comedy ka nxjerrë një nga variantet më të mira të këtij zhanri. Konkretisht, një çift u kërkon kalimtarëve që t’i fotografojnë ndërsa ai luan me kitarë nën ballkon me një trëndafil në dorë.

E ndërsa vajza shfaqet e drejt saj hidhet trendafili, ajo papritmas bie nga ballkoni.

Dhe ja si reagojnë kalimtarët.

VIDEO:

data-full-width-responsive="true">

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu