Deputetja e VMRO-DPMNE-së Dafina Stojanovski merr në dorë mikrofonin: Nuk largohem, do të më dëgjoni

Kanë vazhduar përplasjet dhe tensionet në Komisionin për Çështje Evropiane.

Meqë deputetëve të opozitës që kërkojnë fjalë për procedurale nuk u lejohet, me përjashtim të koordinatorit dhe zv koordinatorit të grupit parlamentar të VMRO-DPMNE, deputetët e kësaj partie reagojnë zëshëm.


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu