Dështon Izeti në Çair: 700-800 persona maksimalisht, nga i gjithë Shkupi

Grupi i Musa Xhaferit i cili drejtohet nga Izet Mexhiti sonte ka mbajtur tubim në Çair në sallën “Shaban Tërstena”.

Ajo që vlen të theksohet është se tubimi ka dështuar për shkak se “grupi i zjarrit” është munduar ta mbushë sallën me njerëz nga Likova, Kumanova, Studenicani, Haracina, Buteli, Shutka, Saraji, Karposhi, Çairi dhe vende tjera, përcjell InfoShqip.

Sipas fotografive të cilat janë shkrepur në këtë tubim, vërehet se në sallë ka më së shumti 700-800 persona.


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu