“Dhe loti që pikon” Martohet moderatorja e njohur e Top Channel? Ja çfarë fshihet pas fotove me vello nusërie

Duke qenë se së fundmi ka folur për martesën, një pjesë e mirë e ndjekësve të Fjoralba Ponarit menduan se ajo mund të jetë duke kurorëzuar dashurinë e saj me partnerin, por jo.

Ajo publikoi në Instagram disa foto ku dukej se po martohej. Fillimisht foton e një velloje dhe pastaj një foto të sajën me vello ku nuk dukej qartë. “Dhe loti që pikooon”- shkroi ajo krah fotos.

Megjithatë nuk bëhet fjalë për asnjë dasmë. Fjoralba do jetë pjesë e një seti fotografik ku do pozojë veshur me disa fustane nusërie. E gjitha lidhet me profesionin dhe jo me jetën personale.

FOTO:


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu