Disa prej frazave që çdo femër ëndërron t’i dëgjojë

Çfarë ke bërë për darkë?”; “Duhet të punoj deri vonë”; “Nuk mund të bëjmë pazar sot” – këto janë disa prej frazave që çdo femër dëgjon çdo ditë nga partneri i saj. Ndonjëherë janë fraza acaruese sepse një femër do të donte të dëgjonte diçka tjetër, ndonjë prej frazave që e bëjnë të ndihet mirë. Shfletoni galerinë për të parë disa prej frazave që çdo femër ëndërron t’i dëgjojë sikur edhe vetëm një herë në jetë.

 1. Ti duke e mrekullueshme pa Make-Up
  11
 2. Ti jep makinës më mirë se meshkujt
  112
 3. Rri qetësohu zemër, unë do e përgatis darkën, do laj enët, do pastroj shtëpinë  dhe do ndihmoj fëmijët për detyrat
  111
   
 4. Mezi të njoha, dukesh aq e dobët
  122
 5. Nuk ka rëndësi sa kushton në qoftë se se ty të pelqen 
  yes
 6. Je femra e parë që ka pëlqyer nëna ime
  nena
   
 7. Sigurisht, ti ke të drejtë
  hh
 8. Ti nuk duhet të zgjedhësh, mund t’i blesh të gjitha
  yup
   
 9. Të pëlqen të marrësh pjesë në ndonjë film? Ti je fikx si një aktore!
  bela
 10. Shokët e mi mund të presin
  god
 11. Çfarëdo që nodhi, kaloi, ne jemi bashkë dhe asgjë tjetër nuk ka rëndësi
  up 
 12. Të Dua! Do të martohemi bashkë?
  martohu

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu