Dodik: Biden është i moshuar dhe i çmendur, nuk ka asgjë prej tij

Anëtari serb i Presidencës së Bosnjë-Hercegovinës Milorad Dodik, duke folur në një tubim politik, e quajti presidentin amerikan Joe Biden senile dhe të çmendur dhe tha se nuk ka asgjë prej tij, transmeton InfoShqip.

Fakti që nuk shkoj te ky Biden dhe nuk ia vlen. Po të shkoja tek ai sot, ai nuk do ta dinte kush ishte nesër.

Ai është i moshuar, i çmendur… Nuk ka asgjë prej tij. Atyre u vjen keq Obrade, ti je aty, çfarë të bëj për ty. Kur të lodhesh, kthehu këtu vëlla”, tha Dodik./InfoShqip.com


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu