Dojna Mema dhe Vlashent Sata bëhen prindër për herë të parë, zbulojnë emrin e djalit

Dojna Mema dhe Vlashent Sata janë bërë prindër për herë të parë. Moderatorja ka sjellë në jetë djalin ditën e djeshme por lajmin e ëmbël e ka bërë me dije vetëm pak minuta më parë. “Mirë se erdhe në botën tonë Nolan Sata! 20/08/2022 ”, ka shkruar moderatorja krahas videos.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Dojna Mema (@dojnamema)


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu