Dramë e vërtetë në aeroplanin e linjës Ohër – Malmo, u nis për në Suedi ateroi në Poloni

Një aeroplan që u nis nga Ohri për në Malmo ditën e Shtunë (28.10) ka ndodhur një dramë e vërtetë shkruan Klan M.

Sipas njërit nga udhëtarët i cili rrëfen për Klan Maqedoni aeroplani i cili u nis nga Ohri për në Malmo të Suedisë ateroi në Wroklaw të Polonisë shkaku se ishte sëmur një plakë.

Më pas sërish u nis për Malmo dhe shkaku i problemit me motorin kësaj radhe urgjent ateroi në Gdansk të Polonisë sërish, informon Klan M.

Udhëtarët siç tregojnë ishte shfaqur panik tek gjithë pasagjerët në aeroplan ku pas shumë orësh më në fund kishte arritur në destinacionin e duhur në Malmo të Suedisë. /KlanMacedonia


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu