“Dua të martohem me Bleron”, babai i këngëtarit shpërthen ndaj Edona James pas deklaratave të saj në BBVK

Deklarata e transeksualit shqiptar, Edona James brenda shtëpisi se BBVK, se do të marohet me këngëtarin Blero Muharremi, ka sjellë një reagim mjaft të ashpër nga babai i këtij të fundit.

Në një nga lajmet e shpërndara në rrjet ku Edona thoshte se do të martohet me Bleron, ka komentuar Bajram Muharremi, i cili shkruan se: “Edona e ka vendin në psikiatri dhe jo aty…”.

Kujtojmë që deklarata e Edona James ishte në kuadër të shakasë, por që ka patur shumë reagime.

Edona James është transi shqiptar e cila në të shkuarën ka patur disa marrdhënie me shumë prej personazheve të njohur në Gjermani, mes tyre edhe me ish-yllin e BAyern Munchen, Stefan Efenberg.


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu