E habitshme, 6-vjeçari që bëri 4200 pompa për 2 orë (VIDEO)

Një djalosh 6-vjeçar ka bërë 4200 pompa, të cilat iu shpërblyen me një apartament.

Ibrahimi 6-vjeçar me këtë shifër të pompave theu rekordin e Librit të Rekordeve të Rusisë.

Djaloshi i tejklaoi kufizimet fizike dhe tonelata të acidit laktik për të përformuar numër kaq të madh të pompave.

Ai dhe familja e tij janë shprehur se janë tejët të lumtur me shtëpinë e tyre të re.

Video:

data-full-width-responsive="true">

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu