E imitoi në këndim, Flori Mumajesi i ka dy fjalë për Romeon

Shumë pak ditë kanë kaluar nga startimi i spektaklit televiziv “BBVA3” por zhurma e tij ka pushtuar menjëherë median online.

Një video e Romeos, teksa imiton Flori Mumamjesin, teksa këndon këngën “Me sy mbyllur”, ka marrë menjëherë vëmendjen e publikut por jo vetëm.

Kantautori i famshëm ka reaguar gjithashtu në profilin e tij të rrjetit social “Instagram”, duke postuar videon e Romoes duke kënduar dhe madje përmes tij i premton se nëse fiton, ai do i përgatisë një “remix” me titull të ri, pra jo “Me sy mbyllur” por “Me sy hapur”.

“Nëse e fiton e meriton një “remix” me titull të ri “Me sy hapur””, ka shkruar Mumajesi bashkangjitur postimit të hedhur në Instastory.


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu