E kishin mbajtur të fshehtë lidhjen e tyre, zbulohet çifti më i ri i showbizit shqiptar (FOTO)

Një çift i ri është krijuar në showbizzin shqiptar. Mjaftoi 1 foto, e postuar nga të dy dhe 2 përshkrimi: “Veç i imi” dhe “Veç e imja” dhe prej disa orësh në media po përflitet se Luar dhe Sardi janë çifti më i ri i showbizit shqiptar.

Dy këngëtarët zgjodhën ta postonin sot këtë foto, ku shfaqen të dy pranë njëri-tjetrit, shoqëruar me këto 2 përshkrime që sigurisht ngjallin dyshime dhe nuk na sqaruan asgjë më tepër.

Ndërkohë në komente ndjekësit i urojnë për lidhjen. Megjithatë nëse vërtet Luar dhe Sardi janë bashkë apo është thjesht një foto që paralajmëron ndonjë bashkëpunim, mbetet për tu parë!

FOTO:


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu