E mitura i kërkon takim, Stresi publikon bisedën, habit me përgjigjen

Reperi Stresi është një nga më të dashurit për të rinjtë. Ai tashmë ndodhet në koncerte në Kosovë dhe Shqipëri ku mesazhet nga fansat nuk kanë munguar.

Mirëpo, ai ka bërë publike një bisedë me një vajzë, e cila është vetëm 17-vjeçe.

Kjo e fundit kërkonte të dinte se në cilin club do performonte Stresi, pasi kishte dëshirë për ta takuar.

Reperi, e pyet fillimisht për moshën, e më pas e këshillon që të bëjë kujdes pasi ka shumë persona të këqinj që mund të përfitojnë nga ajo.

“Jo se du me bo të mirin po kam 1000 virtyte që duhet me i pas nje fisnik. Zoti i vrafte në qofshin repera a vipa apo ca do qofshin… Cdo femre i falet adoleshenca sepse ka meshkuj kurva që i mashtrojnë dhe kështu ndodh në realitetin tonë të shpifur….. Bohu burr edhe ndale epshin. Stop”, ka shkruar reperi.


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu