E pafalshme, portieri i Real Madrid bëhet gazi i botës (VIDEO)

Belgjika ka fituar sot 4-2 ndaj Danimarkës dhe ka siguruar kreun e grupit duke marrë pjesë në fazën finale të Nations League, por një njollë do të mbetet te portieri i Real Madrid, Thibaut Courtois, i cili ka shkaktuar këtë autogol!

Ishte Chadli ai që, pasi Danimarka po ushtronte presion, ka pasuar diagonale për portierin që në vend që të godiste ose ndalonte topin, doli huq dhe e la të futej në rrjetë.

Video:

data-full-width-responsive="true">

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu