E “zhduku” nga rrjetet sociale, Luiz Ejlli ka një “thumb” për Salsano Rrapin

Salsano Rrapi postoi në InstaStory-n e tij një foto me të gjithë pjesëmarrësit e filmit “Në Kuadër të Dashurisë” dhe i vetmi që kishte prerë nga fotoja ishte Luiz Ejlli.

Ndjekësve nuk i shpëtoi ky detaj dhe ia vunë në pah, mirëpo nëpër takime me fansat nisi të bënte batuta se “Vetëm një luan kishin” e nisi të hidhte thumba për Luizin, ndaj ky i fundit s’ia ka lënë mangut.

“Kjo ishte hera e fundit qe me lejojne te flas per filmin. Kisha edhe nje batute perle per nje qeros por po e ruaj per ndonje dite me shi”- komentoi Luizi krahas postimit ku shfaqej gjatë premierës së filmit në Shkup.

Presim ç’ka për të thënë Salsano tani…


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu