Edona James i çudit të gjithë, paska qenë fetare dhe paska falur namaz

Edona James është transgjinorja banore e Big Brother Vip Kosova që është një nga banoret më të përfolura.

Edona ka treguar se shpesh është paragjykuar për jetën e saj. Edona James se fundmi ka treguar se është falur shumë shpesh.

Teksa po diskutonte me Adrin, ajo tha se i di të gjitha duatë, madje zbuloi se çka i kanë thënë shumë myslimanë.

“Ti je haram, ki me hy në xhehenem” – këto ishin disa nga fjalët që ajo ka pranuar nga njerëzit.

Ndryshe, megjithëse në fillim është paragjykuar ajo tashmë ka fituar simpatinë e publikut duke u shndërruar një nga banoret më të pëlqyera.


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu