Edona James: Zakonisht shoh ëndrra erotike, tani as ato në Big Brother

Edona James nuk ka dyshim se është njëra nga personazhet më të pëlqyera në Big Brother VIP Kosova 2. Ajo ka rrëmbyer zemrat e publikut për mënyrën se si flet si dhe për sinqeritetin që ka treguar brenda.

E njëjta së fundmi ka bërë një bisedë në oborr me Bleron, Besin, Meti Alshiqin e Ledin për ëndrrat.

Biondja theksoi se zakonisht sheh ëndrra erotike, por që tani në BBVK nuk po sheh fare.

Kjo bëri që të tjerët të qeshnin me fjalët e saj marrë parasysh se është spontane dhe shpesh lëshon fjalë të tilla.

Edona vlen të ceket se në javën e parë u shpall e preferuara e publikut bashkë me Bleron e Gani Gërminë.


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu