Efi në konflikt me drejtuesit e Top Channel, ç’ka ndodhur pas BBV?

Efi Dhedhes nuk u nda mirë me drejtuesit e Top Channel dhe ata tani nuk e ndjekin më as në Instagram. Së fundmi ndjekësit i kanë vënë në dukje Efit këtë fakt dhe ajo nuk ka ngurruar ta postojë.

“Faleminderit që ma the se nuk e dija”, përgjigjet Efi.

Shumë personazhe të Big Brother nisën punë në Top Channel pas mbarimit të spektaklit, por Efi nuk u pa gjëkundi. Ajo është pyetur se pse nuk po e shohim me ndonjë program, por shprehet se nuk ka gjetur ende diçka që i përshtatet.


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu