Eksplodim në Taksim të Stambollit (VIDEO)

Një shpërthim ka ndodhur të dielën në Taksim të Stambollit.

Sipas të dhënave paraprake, 11 persona kanë mbetur të lënduar.

Sic raporton e përditshmja turke “Sabah”, një numër i madh ekipesh shëndetësore dhe policore janë dërguar në këtë rajon.

Rasti ka ndodhur në rrethana ende të panjohura para një dyqani në rrugën “Beyoglu Isikal“.


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu