Elvana Gjata zbulon detaje të reja nga dueti me artistët ndërkombëtarë

Elvana Gjata, Inna dhe Sickotoy kanë bashkuar forcat për një projekt të ri muzikor. Këngëtarja shqiptare ka publikuar se disa sekuenca nga klipi i këngës me titull “Papa” do të publikohet ditën e premte.

Elvana ka qenë mjaft aktive me projekte këtë verë dhe ko të jetë kënga e tretë që do të sjellë. Pas suksesit të këngës “Loti”, Elvana publikoi dhe bashkëpunimin me Ylli Limanin. Ata sollën dy këngë në një me titull “E di x Marre”.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Elvana Gjata (@elvanagjataaaa)


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu