A është ky Artan Grubi, në koncertin e mbrëmshëm të Dua Lipës në Kosovë?

Nëse kjo dilemë është e vërtetë, atëherë lind pyetja: Cila është përgjegjësia dhe ndërgjegjja e një politikani shqiptar që është pjesë e qeverisë, i cili në memonetin kur të gjithë shqiptarët e sinqertë kanë ofruar kapacitet e tyre për të ndihmuar banorët e Hasanbegut, që po përballen me situatën – jetë o vdekje, ata sillen sikur të mos ketë ndodhur asgjë. është përgjegjësi në radhë të parë morale e cdo shpiptari, e lere më politikani, që në këto momente të jenë pranë banorëve të Hasanbegut dhe Haracinës, dhe jo të bëjnë zefk dhe qejf./Lajmpress/

artan-640x419


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu