Fansi del në skenë dhe vallëzon në koncertin e Labit, reagon këngëtari

Një skenë interesante është parë në një koncert të Labinot Tahirit. Fansi është futur në skenë gjersa Labi këndonte. Më pas situata “eskaloi” në një vallëzim të paparë mes fansit dhe Labit.

Këngëtari nga Ferizaji ka reaguar në Indeksonline për këtë moment.

“Në mbrëmjet e mia sigurimi nuk guxon me vepru pa lejen time. Asnjëherë nuk ka ndodhur me ma rrah kush ndonjë fans apo me e hek prej skenes me arrogancë sepse nuk lejoj. Sot mund të jem unë VIP, por nesër mdo jem i njejt si shumica dhe nuk më dallon asgjë prej juve. Ky djali u kënaq e po ashtu edhe publiku” shkruan Labi në reagim./Indeksonline/


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu