‘Fazilet’ ka vetëm një djalë, shikoni sa shumë është rritur (FOTO)

Nazan Kesal është një prej aktoreve më të pëlqyera turke. Ajo luajti në shumë filma e serial dhe pothuajse në të gjithë u bë shumë e pëlqyer, përcjell InfoShqip.

Në publikun shqiptar ajo u bë e njohur me rolin e ‘Faziletës’ në serialin ‘Zonja Fazilet dhe të bija’.

Ajo është shumë e përfolur edhe për jetën private, ku është e martuar dhe ka një djalë.

E nga fotot që i shohim duket se djali i saj është i rritur tani.

FOTO:

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here