Frikë e panik në Londër, një njeri i armatosur në rrugë (FOTO)

Frikë në Londër, ku një person kishte në krah një armë. Ngjarja ka ndodhur në rrugë pranë stadiumit të famshëm të tenisit Wimbëlldon.
Policia ka vënë në pranga personin e armatosur, ndërsa bëhet e ditur se policia ka kërkuar nga qytetarët që të qëndrojnë në shtëpi dhe të mos dalin.
Scotland Yard ka konfirmuar ndërhyrjen e policisë dhe faktin se një person i armatosur ishte duke ecur pranë Wimbëlldonit.

londer-2


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu